Prezenty na Dzień Dziecka do 100zł – galeria

Gdyby dzieci projektowały kalendarz, prawdopodobnie zaznaczyłyby na czerwono trzy daty – własne urodziny, Gwiazdkę i Dzień Dziecka. Nie da się ukryć, że tajemnica popularności wymienionych świąt tkwi w prezentach, którymi obdarowujemy w tych dniach naszych milusińskich. Podpowiadamy co kupić smykowi na Dzień Dziecka, a przy tym nie zbankrutować. Skorzystaj z naszych pomysłów!
/ 17.05.2012 11:26
Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz zastanów się czym rozpieścisz swojego malucha. Pamiętaj, że czasem wystarczy drobniejszy upominek, by na buzi dziecka zagościł uśmiech. Rodzice coraz częściej ulegają namowom swoich dzieci i reklam, które atakują nas z każdej strony. Pamiętaj, że zabawki reklamowane niekoniecznie są lepsze od tych mniej znanych. Dlatego warto im zaufać i rozsądnie wybrać prezent. Na sklepowych pólkach znajdziesz wiele tańszych zabawek, które mogą okazać się bardzo przydatne. Wybierając zabawkę poświęć trochę czasu i sprawdź czy twój wybór jest adekwatny do stopnia rozwoju twojego dziecka i jego wieku. A na co dzień i od święta pamiętaj o najpiękniejszych prezentach jakie my – dorośli możemy podarować dziecku: bezwarunkowej miłości i uśmiechu!